Ugreen SC-SC Single Mode Glasvezel Jumper 3M geel

8.95

In Stock

Quick Overview

Ugreen SC-SC Single Mode Glasvezel Jumper 3M geel – Stofkap bescherming – Veel gebruikt in routers, switches, glasvezeltransceivers

Op voorraad

Vergelijk
Categorieën: , Merk:

Product Description

Ugreen SC-SC Single Mode Glasvezel Jumper 3M

Kern op A-niveau
Keramische inzetstructuur met drie ringen
Netstaart dubbele bescherming tegen beschadiging
Stofkap bescherming
Veel gebruikt in routers, switches, glasvezeltransceivers

Gratis verzending Ned. en België

14 dagen zichttermijn

7 dagen klantenservice

service +31 (0)653839947

X
%d bloggers liken dit: